Print Friendly

Szkoła w Mieście

218ce771-10ec-4ba3-9954-a83524137a47

Szkoła w Mieście ☑, a konkretnie w HUMANITARIUM!

Nauka wcale nie musi być nudna i odbywać się w szkolnych murach. Zapraszamy dzieci i młodzież do HUMANITARIUM. Ogrodów Doświadczeń na niezapomniane warsztaty w ramach programu Szkoła w Mieście ☑ . Zobacz jak wygląda, znana Wam, teoria w praktyce i …czy do twarzy ci w fartuchu laboratoryjnym!

Szkoła w Mieście ☑  to program artystyczno-edukacyjny finansowany przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Wrocławia. Program został zainicjowany w 2012 roku i w związku z uznaniem jakim się cieszył wśród uczniów i nauczycieli, obecnie trwa kolejna jego edycja. Program skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz wychowanków szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych znajdujących się w obrębie powiatu wrocławskiego. Celem programu jest wzbogacenie oferty edukacyjnej, podniesienie poziomu nauczania poprzez udział w zajęciach wpisujących się w podstawę programową oraz zwiększenie świadomości uczniów o życiu kulturalnym stolicy Dolnego Śląska.

HUMANITARIUM. Ogrody Doświadczeń uczestniczy w programie Szkoła w Mieście ☑ od początku jego istnienia i w jego ramach odwiedziło nas już ponad 7.000 gości. Zarówno wystawy jaki i warsztaty prowadzone w naszych profesjonalnych laboratoriach zyskały już grono entuzjastów. Nasze centrum edukacyjne oferuje szeroką ofertę zajęć tematycznych dopasowanych do potrzeb konkretnych grup wiekowych oraz możliwość organizacji zajęć dedykowanych poszczególnym szkołom. Dodatkową atrakcją wycieczki do HUMANITARIUM jest jego lokalizacja – od 1991 roku Kampus Pracze wpisany jest do Rejestru Zabytków Miasta Wrocławia♛.

Nasza oferta edukacyjna jest spójna z podstawą naukową MEN: Szkoła w Mieście GIMNAZJUM oraz Szkoła w Mieście SZKOŁA ŚREDNIA

Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ DLA GRUP  ZORGANIZOWANYCH

Szkoła w Mieście LOGO

Print Friendly
plusfontminusfontreloadfont