Print Friendly

Dlaczego tak, a nie inaczej? Konkurs HUMANITARIUM dla ciekawskich

UWAGA KONKURS!!!

Czy chciałbyś poszerzyć wiedzę z wybranego przez siebie tematu? Czy szczególnie interesuje Cię jak zachodzi jakiś proces? Np. …dlaczego samolot ważący kilkaset ton wzbija się w powietrze i leci? Albo… dlaczego aluminium nie pomalujesz? Albo… Teraz masz niepowtarzalną okazję aby podrzucić nam temat! W komentarzu posta wpisz o czym chciałbyś się dowiedzieć – zagadnienie, przedmiot lub …cokolwiek przyjdzie Ci do głowy! Zespół Centrum Nauki HUMANITARIUM dogłębnie zbada temat i zrelacjonuje go w przystępny sposób. Laureat, oczywiście oprócz satysfakcji i …lokalnej sławy, otrzyma podwójne zaproszenie na zwycięski pokaz i zwiedzanie interaktywnej wystawy HUMANITARIUM!

 

ZASADY KONKURSU:

Do środy, 2106.2017, w komentarzach posta zbieramy propozycje tematów. Następnie wyłonimy 3 tematy, które otrzymały najwięcej lajków. Spośród nich Zespół HUMANITARIUM wybierze ten najciekawszy i przygotuje dla niego prawdziwe widowisko. Jedno jest pewne – im bardziej osobliwe zagadnienie wynajdziecie, tym ciekawiej! 

Wyniki konkursu opublikujemy na naszym profilu FB w poniedziałek, 3.07.2017. A więc… do dzieła! Uruchamiajcie wyobraźnię, przesyłajcie propozycje tematów, lajkujcie, a następnie widzimy się w HUMANITARIUM na Waszym pokazie!

Print Friendly
Autor: Agnieszka Włodarczak, Opublikowano: 06.06.2017
plusfontminusfontreloadfont