Print Friendly

Podziękowania od Centrum Nauki HUMANITARIUM za wyzwania rzucone w roku szkolnym 2016/2017

 

Zakończył się kolejny rok szkolny, a w centrum nauki HUMANITARIUM okres licznych odwiedzin fanów odkrywania świata poprzez doświadczenie.

Serdecznie dziękujemy dyrektorom i nauczycielom szkół, opiekunom grup turystycznych, rodzicom, dzieciom i młodzieży oraz wszystkim gościom, którzy odwiedzili HUMANITARIUM aby bawić się i zgłębiać tajniki wiedzy. Mamy nadzieję, że pomogliśmy w rozwikłaniu niejednej chemicznej lub fizycznej zagadki, zafascynowaliśmy biologią i zainspirowaliśmy do eksperymentowania i odkrywania świata.

Staraliśmy się, w miarę naszych skromnych możliwości i różnych niedogodności, stworzyć wspaniałą przestrzeń do eksplorowania w miłej atmosferze, pokazać związki nauki z rzeczywistością i udowodnić jej ogromną wartość dla naszego życia; życia codziennego, szkolnego, naukowego i zawodowego.

 

Jako, że cały czas uczymy się jak przekazywać wiedzę, pracujemy nad rozwojem centrum, nowymi tematami i metodami, nasi Goście i ich uwagi są dla nas nieocenioną pomocą w kreśleniu kolejnej oferty. HUMANITARIUM tworzy zespół pracowników i współpracujących przyjaciół, ale także nasi Goście, świadomi potrzeby miejsc kształtujących nowoczesne, wykształcone społeczeństwo.

Dlatego tak ważne są dla nas odpowiedzi na pytania: Czy mieszkańcy Wrocławia i regionu potrzebują centrum nauki? Czy popularyzacja nauki i wyzwalanie chęci do eksplorowania podnosi poziom społeczeństwa i daje okazję do fascynującej zabawy? Co warto zmienić w HUMANITARIUM ?

 

Życzymy wspaniałych wakacji, odpoczynku, wytchnienia od codziennego pośpiechu, obowiązków i serdecznie zapraszamy do współtworzenia i odwiedzania HUMANITARIUM.

A jeśliby ktoś, miał już dość wakacyjnego leżakowania, zapraszamy na letnią odmianę naukowego doświadczania – terminy otwarcia HUMANITARIUM w okresie wakacji obok!

Print Friendly
Autor: Admin, Opublikowano: 28.06.2017
plusfontminusfontreloadfont